г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 376 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Автовикуп - Дорогожичі

Автовикуп - Дорогожичі місто Київ

Як продати автомобіль самому вигідно в Києві:

Якщо ви все ж зважилися самі продавати свій автомобіль і нікуди не поспішайте, дамо вам кілька корисних рекомендацій.

  • Ретельно отмойте свій авто, якщо салон забруднений не пошкодуйте грошей на хімчистку або зробіть її самі. В першу чергу покупці звертають увагу на зовнішній вигляд.
  • Якщо в ходової є сторонні шуми, зробіть діагностику і поміняйте вийшли з ладу запчастини. Ніхто не хоче купувати відро на колесах, можливо ремонт обійдеться в пару тисяч, а продати авто вдасться набагато дорожче. Або будьте готові до торгу на ремонт.
  • Якщо на кузові є будь-які незначні потертості від ДТП, краще пофарбувати ці деталі або заполірувати. Інакше знову готуйтеся до торгу на ремонт. Фарбування одного елемента коштує в середньому 5-6 тисяч, і якщо дефект не усунути, шанси на продаж значно зменшуються. Пофарбуйте пошкоджений елемент за 5 тисяч, а продайте авто дорожче на 20 тисяч.
  • Якщо не оплачені штрафи і податки, обов'язково оплатіть. Покупець перевіряє ваш авто через онлайн сервіси по номеру кузова або WIN коду, при несплаті буде відображатися заборона на реєстраційні дії, що відлякає значну частину потенційних покупців.
  • Для оголошення зробіть якісні красиві і докладні фотографії. Опишіть докладніше всі плюси вашого авто. Якщо є додатковий комплект коліс, теж вкажіть.

Мабуть, це основне що необхідно. Ну а якщо вам не хочеться або ніколи всім цим займатися, звертайтеся до нас в « Терміновий викуп авто » і Ви залишитеся задоволені.

Викуп авто за готівку в день дзвінка Дорогожичі в Києві

Викуп авто за 1 годину, розрахунок відразу. Виїзд оцінювача на місце безкоштовно. Пропонуємо до 90% від середньої продажної вартості автомобіля на викуп аварійних авто, кредитних і дорогих автомобілів.

Наша компанія надає широкий спектр послуг в області скупки старих автомобілів. У нас ви зможете вигідно  продати бите авто , кредитний або преміальний автомобіль. Багаторічний досвід роботи зарекомендував нас як надійну компанію. Десятки тисяч вдячних клієнтів по всій країні є найкращим підтвердження якості нашої роботи. Викуп авто Дорогожичі Київ - кращий вибір для тих, хто цінує якість.

Послуги нашої компанії:

  • викуп битих авто. Вигідно продати машину в аварійному стані досить складно. Кожен автовласник прекрасно знає, що навіть незначні пошкодження кузова можуть впливати на технічні характеристики і якісні показники роботи автомобіля. Якщо ви вирішите самостійно продати аварійного «залізного коня», приготуйтеся до того, що потенційні покупці будуть істотно збивати ціну. Скористатися послугою викуп авто після ДТП в нашій компанії - кращий вихід їх неприємної ситуації. Ми скуповуємо автотранспортні засоби всіх моделей, в будь-якому стані і за хорошою ціною. Послуги оцінювача і евакуації т / с надаються безкоштовно;
  • викуп дорогих авто . Далеко не кожна компанія береться за скупку елітних автомобілів. Це обумовлено їх високою вартістю і низьким попитом в умовах сьогоднішнього економічного кризи. Ми виплачуємо до 30 000 дол. готівкою на руки. Ви можете бути впевнені в тому, що все буде проведено швидко, чесно і якісно. Виїзд оцінювача на місце здійснюється за рахунок компанії;
  • викуп кредитних авто. Спроби продажу автотранспортних засобів, за які ще виплачується кредит, часто розцінюються як шахрайство. Паспорт транспортного засобу (ПТС) знаходиться в заставі у банку, тому для законного укладення договору купівлі-продажу необхідно закрити заборгованість перед банком і отримати на руки ПТС. Ми особисто проводимо переговори з вашими кредиторами і гасимо кредит за авто. Частина, що залишилася суми видається ан руки готівкою.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию