г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 665 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Викуп авто в Кропивницького

Автовикуп в Кропивницького. Терміновий викуп авто

Автовикуп в місті Кропивницький

 Хочете швидко продати автомобіль за вигідною ціною?

 Думаєте, як отримати максимальну суму за авто після ДТП?

 Цінуйте свій час і нерви?

Компанія «kupim-avto» пропонує вам викуп авто  Кропивницький за найвигіднішими цінами, і головне терміново! Наш фахівець огляне транспортний засіб у зручний для вас час, оцінить машину - за високою ринковою вартістю. Всі необхідні документи будуть оформлені нами протягом 30 хвилин, і ви отримаєте гроші будь-яким зручним способом (готівкою або переказом на картковий рахунок).

Опис і переваги послуги

Звертаючись в спеціалізовану компанію, ви економите дуже багато часу і нервів. Вам не потрібно готувати машину до продажу, складати оголошення, платити за їх публікацію, їздити на покази, ризикувати зіткнутися з шахраями. Звертаючись до нас, ви отримуєте найвищу ціну і економите кілька місяців особистого часу! Ми приймаємо на викуп легкові і комерційні автомобілі різних марок, різних років випуску, в будь-якому стані.

 Порядок Автомобілі б

Терміновий викуп нових і старих автомобілів у нас здійснюється в такому порядку:

  1. Оформлення заявки на оцінку за контактними телефонами компанії, із зазначенням зручного для обох сторін часу проведення огляду.
  2. Доставка транспортного засобу на нашу автостоянку.
  3. Проведення повної діагностики машини, визначення вартості викупу.
  4. Укладання договору.
  5. Розрахунок з продавцем.

 

До основних переваг швидкого викупу авто відноситься висока оперативність процесу продажу (не більше трьох годин), об'єктивна висока ціна, викуп автомобіля в будь-якому стані - нового, старого, а також битого або несправного.

переваги компанії

Звертаючись до компанії «kupim-avto» - для термінового викупу авто в Кропивницького, ви гарантовано отримуєте найвигіднішу ціну в Кіровограді і мінімальний час оформлення необхідних документів.

Наші переваги

Серед плюсів, звернення до нас можна виділити:

 Широкий спектр фінансових послуг.

 Чесні ціни і оптимальні умови викупу.

 Купівля будь-яких марок авто - вітчизняних і закордонних.

 Грамотні і ввічливі експерти-консультанти.

 Безкоштовна оцінка та оформлення документів.

Ви приїжджаєте до нас у зручний час, наш експерт проведе оперативний огляд і адекватну оцінку транспортного засобу. Після узгодження ціни продажу протягом 1-3 годин буде оформлений договір, і ви відразу отримуєте готівку.Викуп авто в Кропивницького

Викупом яких автомобілів ми займаємося?

Нас цікавлять легкові, леворульние автомобілі всіх марок і моделей, биті авто (автомобілі після ДТП) і аварійні авто (з несправним ДВС, АКПП або ходовою частиною) незалежно від року випуску. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Ваш автомобіль буде гідно оцінений.

Як продати автомобіль швидко і за привабливою ціною?

Автовласники, що зайнялися ідеєю покупки нової моделі, хочуть продати подержаних автомобіль швидко і вигідно, але, як показує практика, реалізація за допомогою оголошень Продати авто   на інтернет - майданчиках займає тривалий проміжок часу (від двох тижнів до трьох місяців), а швидкий продаж «перекупам -едінолічнікам »знижує вартість автомобіля в середньому на 30-35% від ринкової ціни. Що робити якщо потрібно продати авто терміново і в фінансовому плані втратити не хочеться? Рішення є: компанія Купимо авто. ми зробимо 

 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию