г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 800 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/7

Автовикуп на розбирання

Автовикуп на розбирання-Викуп несправних авто дорого і швидко

Терміновий викуп авто на запчастини

В Україні викуп машини є досить молодий, але вже дуже популярною послугою. Завдяки Автовикуп ви можете терміново продати абсолютно будь-який автомобіль за мінімальний час і за максимальні гроші. Наша компанія викуповує всі автомобілі незалежно від їх стану, марки і віку. Всього чотири етапи Автовикуп і ви легко можете позбутися від старого автомобіля.

Ми пропонуємо швидкий викуп аварійних автомобілів в Києві та по всій Київській області та Україні, а також здійснюємо автовикуп заставних і кредитних автомобілів в Києві. Крім того, ми також здійснюємо викуп авто після аварії (ДТП) з вивезенням на евакуаторі в Київській області та Києві. Можлива терміновий викуп автомобілів в Києві гнилих автомобілів. Автовикуп іноземних брендів по всій Україні і Києву.

Як відбувається терміновий продаж на розбирання машин:

✔Позвоніте нам або заповніть заявку

✔Встреча в зручному для вас місці і оцінка вартості авто

✔Оформленіе всіх документів (МРЕО, нотаріально)

✔Максімально швидкий розрахунок

Які плюси скупки авто в нашій компанії:

⭐ Швидке укладення угоди

⭐ Безкоштовна оцінка

⭐ Мінімум клопоту і проблем з документами

⭐ Миттєве отримання грошових коштів відразу після укладання угоди

⭐ Продаж авто в будь-якому стані

Ми враховуємо ваші інтереси, і тому ми беремо не менше 5-10% від ринкової вартості вашого автомобіля за нашу работу.Ми продамо ваш автомобіль і дамо вам гроші протягом 12 часов.В можете в будь-який час зателефонувати нашому менеджеру і дізнатися, на якому етапі знаходиться ваша транзакція.Чтоби позбавити вас від зайвих проблем, ми самі вирішуємо всі проблеми при подачі заявки на MREO і переоформленні документів / ми будемо підтримувати зв'язок з потенційними покупцями. Все, що від вас вимагається - це залишити нам запит і розслабитися.

Здати авто на запчастини дорого!

Наша компанія Kupim-Avto і ми хочемо запропонувати вам послугу викуп автомобіля для розбирання. Що це означає, і той факт, що ви можете продати нам автомобіль для розбирання і отримати більше, ніж це. Які типи автомобілів цікавлять нас - це кредити, не очищені після пожежі, браковані, неповні, без документів, після аварії, розібрані, незаконние.Согласно українським законодавством, вам забороняється водити такі автомобілі на законних підставах, але якщо ви не знали і виявили, що у вас є така машина, і ви повинні хоча б повернути частину грошей за неї, щоб хороші рішення, авто розбирання, але вони візьмуть її за найнижчою ціною, а наша компанія викуп автомобіля для розбирання за вищою ціною, ніж проста розбирання.

 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию