г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 586 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/2

Автовикуп Вільшанка

Автовикуп Вільшанка-Терміновий викуп авто в Білій Церкві дорого

Викуп авто Вільшанка Біла Церква

Цей автосервіс призначений для продажу аварійних автомобілів поруч з вами без необхідності виїжджати за межі регіону. Автовикупу Kupim-Avto умови незмінно більш вигідні і примітивні. Щоб дізнатися всю попередню інформацію про послугу, терміновій покупці автомобіля Вільшанка, дізнатися прийнятну ціну продаваного вами автомобіля і більш детально замовити послугу, нам легко зателефонувати. Перший дзвінок на увазі, що наступним кроком на шляху до продажу буде більш тісний зустріч, яка дасть результати з усіх питань, пов'язаних з транзакціей.Викуп розбитих автомобілів у Вільшанці, Білоцерківської області, дозволить вам продати пошкоджений автомобіль після аварії. Автосервіс, який купує автомобіль з поломками Вільшанка Білоцерківська область дозволяє продавати авто в будь-яких умовах. Крім того, ви можете продати нам вбудовуються, кредитні, аварійні машини, після аварії або пожежну машину. Ми купуємо старі автомобілі по всьому Ольшанському району в Білій Церкві.

Бажання продати аварійний автомобіль може виникнути дуже відразу. Причин може бути багато: покупка нового автомобіля, переїзд, розширення сім'ї, відмова від переведення автомобіля на новий рівень і т. Д. Розумні власники автомобілів вибирають кілька варіантів продажу автомобіля, щоб не втратити прибуток в несподіваних умовах. Якщо ви також хочете максимально убезпечити себе, спробуйте вибрати підходящий варіант, який економить ваш час, але не знижує прібиль.Конечно, ви можете продати автомобіль різними способами, і кожен вибирає те, що йому близько. Щоб обмежити свою діяльність до мінімуму, ви повинні скористатися послугою викуп автомобілів Oльшанска, що надається нашою компанією.

Переваги нашого Автовикуп:

✅.   покупка дорогої машини;
✅.   викуп автомобілів будь-якого класу;
✅.   возмещеніе автомобіля в будь-яких умовах: після аварії, поломки, несправності;
✅.   ми купуємо машини в день звернення, це економить ваш час;
✅.   безопасность при підготовці документів, ми обробляємо всі документи, відповідно до законодавства України;
✅.   авто погашення кредиту, ми допомагаємо погасити кредит з правом покупки;
✅.   викуп автомобіля з банку;
✅.   оплата повної суми відразу в день звернення.

Компанія Kupim-Avto в Oльшанске купує автомобілі, рік випуску яких перевищує 2000. Ми підписуємо договір купівлі-продажу з будь-яким клієнтом служби покупки автомобілів в Вільшанці Білоцерківська область , завірений нотаріусом і в якому зазначено на офіційну повноту процедури. Для підписання договору вам необхідно буде надати паспорт та ідентифікаційний код клієнта служби, а також, звичайно ж, документи на автомобіль і ключі. Ви можете самостійно контролювати сервіс Kupim-Avto і автовикуп. Для цього необхідно зателефонувати -   (063) 2-655-655     (096) 2-655-655    або залишити заявку на сайті і отримати всю необхідну інформацію.

 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию