г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 461 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Викуп авто Ставище

Викуп авто Ставище. Терміновий автовикуп | дорого

Автовикуп в Ставище

Викуп авто в Ставище - хороша можливість для отримання грошей в стислі терміни. Сьогодні на ринку присутня велика кількість компаній, готових придбати ваш транспортний засіб. Проте, далеко не всі з представленого списку мають незаплямовану репутацію, готові запропонувати задовольняють боку умови співпраці і можуть здійснити викуп авто в Ставище дорого. Спокуса обдурити клієнта або смошенничать на завершальному етапі угоди, досить великий. Пов'язано це з тим, що автовикуп часто проводиться за «живі» гроші.

Якщо ви бажаєте уникнути подібних неприємних ситуацій і терміново продати особистий транспортний засіб, довіртеся справжнім професіоналам в особі компанії «kupim-avto».

Як відбувається автовикуп після ДТП в Ставище

Викуп авто після ДТП в Ставище - одна з популярних послуг, яку ми завжди готові надати нашим клієнтам. У штаті співробітників компанії виключно кваліфіковані фахівці з солідним досвідом роботи і належним багажем знань. Вони завжди оперативно і чітко реагують на завдання, які були поставлені перед ними. Автовикуп битих авто (в Ставище та інші міста України) з нашою допомогою - це вигідно і безпечно. Чесність кожної проведеної операції для нас є дуже важливим і невід'ємним критерієм.

Терміновий викуп аварійних авто в Ставище за допомогою «kupim-avto» - гарантія того, що клієнт завжди отримає обумовлену суму грошей. У 70% випадком ми купимо транспортний засіб клієнта дорожче, ніж конкуренти. Ми не обіцяємо клієнтам, що зможемо здійснити терміновий викуп авто в Ставище дорого. Кінцеву вартість машини визначить досвідчений оцінювач. Відсутність пошкоджень підвіски, кузова або лакофарбового покриття - запорука того, що викуп авто (терміновий або типовий) пройде оперативно і з урахуванням побажань клієнта.

Авто під викуп в Казані: наші послуги

Підтримка ТЗ в ідеальному стані забирає багато часу, сил і грошей. І не кожен автовласник може дозволити собі своєчасно проходити планове ТО, виконувати фарбування кузова, ліквідувати наслідки ДТП. Мало хто захоче купувати авто, знаючи, що після придбання його чекає не завжди приємна щоденна експлуатація, а довгі, виснажливі вечора в гаражі і додаткові вкладення коштів.

Самостійно знайти покупця на такий автомобіль непросто. Ви завжди можете звернутися до нас! Ми пропонуємо швидкий і дорогий викуп автомобілів:

➤   З пробігом. Якщо ви не бажаєте свою машину віддавати за безцінь, телефонуйте нам. Ми пропонуємо високі ціни на продаж дорогих авто і чесні виплати.

➤   Після аварії. Допоможемо продати бите аварійне авто в короткі терміни. Ви гарантовано отримаєте гроші за викуп авто після ДТП протягом години після оцінки стану машини.

➤   Кредитних. Ми пропонуємо викуп кредитних авто і допомагаємо вирішити питання погашення заборгованості перед банком, після чого виплачуємо решту суми готівкою.

Незалежно від того, чи хочете ви продати кредитне авто або дорогий автомобіль преміум класу, ми завжди раді прийти до вас на допомогу.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию