г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 480 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/5

Продати проблемний автомобіль

Продати проблемний автомобіль-Викуп проблемних авто

ВИКУП ПРОБЛЕМНИХ АВТО В КИЄВІ

Що робити, якщо ваш особистий автомобіль зі зручного засобу пересування в якийсь момент перетворився на справжню проблему, що приносить цілу купу незручностей замість комфорту?

Чи не хвилюватися, адже для вас існує така послуга як викуп проблемного автомобіля . 

До автомобілів з проблемами зазвичай відносять машини в кредиті, автомобілі-двійники, машини з некоректними номерами кузова або двигуна. Також до проблемного автотранспорту відносяться машини, які або взагалі не мають документів, або мають у своєму розпорядженні недійсними документами. До цієї ж категорії відносяться згорілі автомобілі і машини після аварії.

Чому автомобіль з проблемами продавати вигідно?

Досить часто буває, що складнощі, які стосуються особистого транспорту, стають дуже серйозною тягарем для його власника.

  • По-перше, не секрет, що від проблемної машини досить нелегко позбутися. Адже, в більшості випадків, люди не бажають зв'язуватися з чужими проблемами. Таким чином, власнику автомобіля з проблемами буває дуже важко знайти покупця.
  • По-друге, за проблемні машини зазвичай платять не дуже багато. Справа в тому, що у покупців склався стереотип про те, що автотранспорт з проблемами можна придбати практично задарма. Зрозуміло, подібні авто, коштують недорого тому, що різниця у вартості в подальшому повинна покрити всі витрати покупця, наприклад, на легалізацію машини або ж її відновлення після аварії. Однак бажання заробити хоч що-небудь на такій машині цілком легально.
  • По-третє, навіть якщо власник проблемного авто зумів знайти людину, яка бажає здійснити покупку такої машини, то виявляється, що в таких справах існує безліч нюансів, які необхідно враховувати при продажу: починаючи від процедури оцінки і закінчуючи процедурою проведення згідно із законом самої угоди.

Деякі власники автомобілів з проблемами воліють нічого не робити, на довгий час залишаючи машину, як мертвого вантажу. Подібне бездіяльність навряд чи призведе до чогось хорошого. Наприклад, якщо ваш автомобіль просто законсервований в гаражі, то через деякий час, він просто розвалиться на частини. У підсумку, ви втратите гроші, які могли б заробити продажу автомобіля.ВИКУП ПРОБЛЕМНИХ АВТО

Якщо говорити про транспортний засіб, проблемою якого є відсутні або недійсні документи, то спроба його продажу може принести власникові дійсно серйозні неприємності, пов'язані з різними державними установами, і навіть значного розміру штрафами.

Всілякі держструктури з великою ймовірністю також можуть зацікавитися власником машини з перебитим номером двигуна.

Як же продати проблемний авто швидко

Як же продати проблемний авто швидко, і тим самим вирішити всі свої труднощі, пов'язані з ним, безболісно і з вигодою для себе?

 Терміновість - всього лише за кілька годин ми викупимо будь-хто, навіть самий проблемний автомобіль;

 Надійність - ми працюємо виключно на легальній основі, надаючи своїм клієнтам тільки об'єктивні оцінки авто;

 «Приємна» вартість - гарантуємо досить високу плату за автомобіль з проблемами.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ПОЗБУТИСЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ? А ГРОШІ ПОТРІБНІ СРОЧНО? МИ БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!

Варіантів чому ви хочете позбутися від автомобіля є дуже багато і з різних тих чи інших обставин вам потрібно його продати.

ПРОБЛЕМНІ АВТО ВВАЖАЮТЬСЯ ЯКЩО:

✖  втратили документи (в тому числі при управлінні за дорученням);

✖  генеральна довіреність прострочена;

✖  неможливо зняти транспортний засіб з обліку для продажу;

✖  проблеми з митницею;

✖  на автомобіль накладено заборону на реєстрацію;

✖  автомобіль списано в утиль;

✖  неможливо поставити на облік в силу різних причин;

✖  анульований облік;

✖  автомобіль не пройшов експертизу;

✖  вклейка в ПТС;

✖  і багато іншого.


Шукаєте, де швидко і дорого продати авто в Києві або в віддаленому куточку України, звертайтеся в компанію КупімАвто, наш профіль - терміновий автовикуп проблемних авто з виїздом оцінювача до клієнта в усі регіони України.


 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию