г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 332 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Викуп авто Виноградар Київ

Автовикуп Виноградар Київ

Ви продаєте авто? Швидкий викуп машин в районі Виноградар місто Київ

Викуп авто це послуга компанії КупімАвто, Ми скуповуємо автомобілі в районі Виноградар а також і по всій київській області. Займаємося викупом авто в будь-якому стані на протязі 6 років і за цей період часу заробили відмінну репутацію серед наших клієнтів. Купимо ваш автомобіль навіть в бітом стані або після ДТП. Виїзд на оцінку фахівця безкоштовно. Викуповуємо автомобілі 95% від ринкової вартості що економить ваш час і гроші. Звертаючись в нашу компанію можете не сумніватися що ваш б / у автомобіль викупитися за хороші гроші.

Автовикуп місто Київ

У даній сфері у нас величезний досвід і прозоро чисто з юридичної сторони. Ніхто з наших працівників з людяною сторони не обдурять вас, так як наша репутація, дуже дорога нам, ми чесно оцінюємо автотранспорт, виходячи від ціни на ринку автобазару. Викуп авто в районі Виноградар, ми готові завжди приїхати до вас, і купити ваш будь-який автомобіль відразу ж на місці нашої зустрічі, і вам буде добре, не будете їздити і шукати нашу стоянку, не будете стояти в черзі на переоформленні машини, ми все робимо самі, і за це маємо свій відсоток. Викуп битих авто в районі Виноградар 24 години на добу, купуємо автомобілі з будь-якими пошкодженнями, навіть тотальними. Биті авто звичайно добре, але не потрібно забувати і про цілих машинах.

Скупка б / у авто

Це ваша експрес можливість реалізувати свій транспортний засіб протягом одного або двох годин. Вам потрібно тільки до нас зателефонувати, і наш менеджер компанії  Автовикуп терміново , оперативно, чесно викупить у вас ваше автотранспортний засіб. Можете також заповнити заявку на викуп авто онлайн або зробити замовлення дзвінка ми передзвонимо вам протягом пару хвилин. Раді будемо будь-яких пропозицій!

Так зазвичай люди продають авто

Більшість людей, які бажають продати  автомобіль в районі Виноградар , створюють оголошення на різних інформаційних майданчиках і форумах. А потім вони отримують безліч дзвінків на мобільний телефон, часто з сумнівними пропозиціями в дусі "обмін з доплатою". Відразу ж в телефонній розмові починаються торги, потім зустрічі по кілька разів на день даремно. В результаті цих подій, продавець не завжди знаходить бажає придбати у нього автомобіль на вигідних і чесних умовах.

А так людина продає машину через КупімАвто

Нашим головним плюсом є економія часу і коштів.

Ви можете, не виходячи з дому, не витрачаючи ні копійки на зайвий дзвінок, всього за кілька хвилин дізнатися всю необхідну інформацію. Для цього просто залиште заявку на сайті і наш менеджер передзвонить вам, проконсультує і відповість на всі ваші запитання абсолютно безкоштовно.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию