г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 417 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/2

Викуп авто Борщагівка

Викуп авто Борщагівка-Терміновий автовикуп після ДТП Київ

Автовикуп Борщагівка терміново

Буває, що пошук покупця автомобіля в Борщагівці затримується на місяці. Особливо, якщо сталася автомобільна аварія або є пошкодження. Зробіть тільки один дзвінок, і ми вирішимо проблему в той же день. Кваліфіковані співробітники Автовикупзапропонують найвигіднішу ціну на автомобіль з будь-якими вадами. Ми виробляємо викуп побитих, пофарбованих, використаних, старих, які потребують капітального ремонту, кредитування автомобілів та інших технічних засобів. Ми знаємо, скільки коштує повний ремонт, тому ми беремо на себе расходи.Не у всіх власників є можливість полагодити свій автомобіль. Простіше продати, позбутися непотрібного хвилювання. Навіть якщо в машині немає двигуна, ми все одно купимо його. Ми працюємо з виробниками оригінальних запасних частин і комплектуючих і можемо поліпшити зовнішній вигляд і здійснити транспортування за призначенням. Терміново продати стару машину в Борщагівці.

Вигідний викуп авто Борщагівка

Ми не посередники, тому співпраця з нами безпечно. Наявність власної сервісної компанії Kupim-Avto дозволяє нам самим встановлювати лояльну ціну на автомобіль. Ми купуємо найдорожчі автомобілі в Борщагівці. Ми прагнемо до високих стандартів якості обслуговування в разі термінового викупу автомобіля, поліпшення і довгострокових довірчих відносин. Продати машину в Барщаговке просто. Ми дорожимо своєю репутацією, наші дії спрямовані на поліпшення бізнесу та задоволеності кліентов.Несколько позитивних відгуків Kupim-Avto тому підтвердження. За один місяць ми зробили більше п'яти десятків викупів автомобілів, що набирають популярність серед населення міст Київської області. Продавці задоволені і рекомендують наш автовикуп. Продати машину в Борщагівці дуже просто, головне вибрати правильний автосервіс.Звернувшись до нас ви позбудетеся від зайвих проблем ми швидко і дорого викупимо ваш автомобіль на вигідних умовах.

Звертаючись, ми розраховуємо на взаємовигідне співробітництво. Ми знаходимося на телефонний дзвінок, наберіть наш номер. Не соромтеся, все буде успішно, здійсніть свої ідеї в реальність за допомогою компанії Kupim-Avto.

Щоб продати навіть повністю функціональний автомобіль, потрібно витратити багато часу і сил. Зробити пристойну суму за автомобіль, який потрапив в аварію, в десятки разів складніше. Тому розумніше використовувати компромісне рішення: звернутися в компанію, яка займається викуп розбитих автомобілів . У Борщагівці ця організація є нашою компанією. Ми пропонуємо нашим клієнтам простий і зручний сервіс і, перш за все, виплачуємо їм задовільну компенсацію за автомобіль після аварії.

Наша компанія викуповує побиті автомобілі, які мають практично будь-яку шкоду. Ми купимо автомобіль, навіть якщо він:

✔імеет серйозні пошкодження двигуна та інших технічних деталей;
✔получіл численних тілесних ушкоджень та т. Д.
✔Прі цьому наш клієнт отримує компенсацію не як за купу металу, а як за технічний інструмент. Звичайно, для майже ✔непріемлемо відремонтованої машини ви не зможете заробити стільки ж, скільки і рухається машина. але запропонована

✔сумма буде вища за ту, яка може бути отримана, якщо автомобіль продається в запасних частинах.

Купуючи автомобіль після аварії, ми прагнемо бути максимально чесними з нашими клієнтами. Для цього їм пропонується ознайомитися з обраним звітом, складеним оцінювачем. У цьому документі зазначено, на що вплинула остаточна сума компенсації. Якщо клієнт звертається до будь-якого незалежного оцінювача, він повідомить, що дані в звіті повністю відповідають дійсності.

Ви можете швидко і легко зв'язатися з нами, зателефонуйте   (063) 2-655-655     (096) 2-655-655    або залиште заявку на сайті наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 10-15 хвилин.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию