г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 443 Коментарів: 0
| Рейтинг: 4.7/7

Викуп авто Деміївка

Викуп авто Демеевка- Автовикуп Київ полсе ДТП

Потрапили в дтп в Деміївка зі своєї вини, викуп битих авто:

Ситуації на дорогах бувають різні, аварії трапляються щодня десятками. Київ дуже велике місто з щільним рухом і великою кількістю автомобілів, при такому трафіку потрапити в ДТП велика ймовірність. Нікому не побажаємо такого, але якщо сталося, то сталося.

Якщо автомобіль сильно пошкодився і винуватцем події стали Ви, то доведеться відновлювати свій автомобіль самому. Потерпілій стороні виплатить компенсацію ваша страхова компанія.

Чи не кожен автолюбитель може тримати вільну значну суму грошей щоб витратити її на ремонт, та й це не завжди доцільно. Навіть якщо ви зробите свій авто, то будуть наступні проблеми при його продажу, зараз майже всі автопокупців користуються спец.пріборамі товщиномірами, якими з легкістю виявлять ремонтуються місця і відмовляться від покупки битого авто.

Звернувшись в нашу організацію Викуп авто Деміївка місто Київ, ви заощадите купу часу. Чи не доведеться домовлятися з евакуатором, СТО, малярами, витрачати свої гроші і нерви. Ми запропонуємо кращу ціну за пошкоджений ТЗ, звичайно з урахуванням своєї вигоди, але на вас вона не сильно відіб'ється. Ми маємо свою станцію по ремонту та фарбування автомобілів, тому нам вигідно купити ваш битий автомобіль і зробити його самим для подальшого перепродажу.

Для вас вигода в тому, що ви відразу отримуєте всю суму за авто разом готівкою або на картку і зможете відразу купити або авто дешевше, або додати суму яка б була потрібна на ремонт битого авто і купити аналогічний.

Терміновий продаж авто для погашення кредиту:

У цьому випадку буває величезна економічна вигода. Всім відомо, що відсотки по кредитах дуже високі, і щомісяця ми віддаємо свої чесно зароблені в нікуди, адже спочатку списується основна частина відсотків і тільки після їх погашення починає списуватися сума основного боргу. Візьмемо для прикладу іпотечний платіж, при щомісячному платежі в двадцять тисяч, тільки одні відсотки можуть становити платіж у п'ятнадцять тисяч, а п'ять йти в погашення основного боргу. Звичайно є великий сенс продати швидко автомобіль і загасити велику частину суми основного боргу, при цьому не забути написати заяву в банк, що ви хочете закрити борг позики, а не відсотків (це часта виверт банків). На зекономлені щомісячні відсотки (в даному випадку тисяч) ви зможете значно скоротити безглузді витрати.Якщо продавати авто Деміївка Київ самому, можна витратити дуже багато часу, наприклад пів року, а це пару сотень доларів відданих банку за відсотки.

З кредитками така ж ситуація. Буває, що вигідніше продати швидко автомобіль, загасити кредитні карти з великими відсотками, і купити авто в кредит на більш вигідних умовах.

Просто хочете швидко продати свій старий авто і купити новий:

Часом буває набагато простіше і вигідніше не займатися самому продажем і показами. Трапляється дуже багато нехороших ситуацій, відвозять в ліс або розплачуються фальшивими грошима. Звернувшись в нашу організацію по Автовикуп, ви оберігає себе від всіх ризиків.

Ситуацій може бути ще дуже багато, тут розглянуті лише деякі.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию