г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 320 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Викуп авто Воздвиженка

Викуп авто Воздвіженка- Автовикуп Київ

Автовикуп швидко Воздвиженка Київ

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли необхідно терміново, максимально вигідно продати свій транспортний засіб. Самостійно займатися цим питанням проблематично, продаж може затягнутися не на одну тиждень.

Найкраще довірити цю задачу професіоналам, наприклад, компанії «kupim-avto». З нами викуп авто Воздвиженка Київ швидко і з вигодою для вас.

  • Оперативна оцінка машини.
  • Оформлення угоди в день звернення.
  • Відсутність прихованих платежів, комісій.
  • «Прозорість», безпеку угоди, що укладається по Автовикуп.
  • Відсутність претензій після підписання договору, якщо з часом будуть виявлені деякі недоліки.
  • Терміновий викуп автомобілів, як нових, так і зі значним пробігом.

Процедура викупу авто або будь-яких інших ТЗ реалізується в кілька етапів:

 Оформлення заявки на терміновий викуп. Зробити це можна, як в офісі компанії, так і офіційному сайті. У заявці вказується основна інформація про автомобіль: марка модель, рік випуску, кілометраж тощо. Обов'язково вказуються контактні дані для зв'язку.

 Оцінка ТС. Оцінювач приїжджає на об'єкт в бажане для клієнта час для діагностики реалізованого транспортного засобу. Особливу увагу фахівець приділяє огляду ходової, електронної частини, зовнішніми характеристиками, кузову. Після того, як машина буде перевірена, оцінювач вивчає документацію.

 Розрахунок вартості. Спеціаліст складає експертний висновок, на підставі якого розраховується сума термінового викупу. Враховується кожен нюанс.

 Підписання договору. Якщо клієнта влаштовують умови в даній організації, то далі підписується відповідна угода, договір купівлі-продажу. Після того, як підписи будуть поставлені, відбувається передача грошових коштів, ключів і документів на авто.

Терміновий викуп в Києві

Ми пропонуємо якісний сервіс по строковим викуп у на найвигідніших умовах. Компанія готова викупити будь-який транспортний засіб за вартістю, максимально наближеної до реальної ринкової. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і швидкий викуп транспорту:

  • Оперативність. Якщо всі документи, машина в порядку, то процес займе мінімум часу - гроші від продажу будуть на руках у день звернення.
  • Економія часу і нервів при терміновому викупі. Клієнту не доведеться докладати ніяких зусиль з пошуку покупця, вивчення документації. Ми всі беремо на себе. Вам залишається тільки підписати договір і отримати гроші.
  • Юридична чистота. В роботі з клієнтами ми діємо за всіма правилами, стандартами. Полягає офіційно угоду. Ніяких шахрайських схем.

Залишайте заявку на сайті, менеджери проконсультують вас і допоможуть продати автомобіль.

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию