г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 372 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/1

Викуп авто Жуляни

Викуп авто Жуляни | Автовикуп в Києві

Автовикуп Жуляни місто Київ

Бажаєте терміново продати свій автомобіль і отримати гроші відразу? Найзручніший, швидкий і вигідний на сьогоднішній день спосіб, це звернення до спеціалізованої фірми з викупу авто в будь-якому стані Київ. Ніяких очікувань підходящого клієнта, не треба публікувати оголошення на інтернет-майданчиках і торгуватися з перекупниками. Викуп  будь-яких автомобілів дорого  - це спеціалізація компанії «КупімАвто». Серед основних переваг компанії той факт, що для здійснення угоди не потрібно витрачати час і свої фінансові кошти.

Фірма здійснює викуп машини за готівку, або іншим способом, який зручний власнику. Якщо бажаєте, щоб безкоштовний оцінювач виїхав на вашу адресу, оформляйте заявку на терміновий автовикуп. Серед інших організацій, саме «КупімАвто» відрізняється високою ціною при оцінці машин (приблизно 95% від реальної ринкової вартості).

Цікавлять наступні види транспорту:

  • старі, б / у;
  • старі, биті;
  • легкові та вантажні;
  • нові, дорогі авто;
  • будь-якої країни-виробника (азіатські, американські, європейські);
  • проблемні (неробочі, праворульние).

Скупка авто з виїздом оцінювача в район Жуляни

Ви можете приїхати до нашого офісу самостійно (в цьому випадку після покупки транспорту оплатимо дорогу на таксі додому) або безкоштовно замовити виїзд автоексперта на вашу адресу на території міста. Викуп авто з виїздом оцінювача здійснюється в день звернення. Слід знати, що скупка автомобілів з пробігом з урахуванням часу на оцінювання та переоформлення укладається в 30 хвилин.

Терміновий викуп авто в Новосибірську і Новосибірської області складається з таких стадій:

 оформляєте заявку;

 на місцезнаходження авто виїжджає оцінювач;

 відбувається оцінювання транспорту за допомогою спеціального обладнання;

 переоформляємо документи у нотаріуса;

 виробляємо виплату грошей.

Оцінка вартості викупу машини

Щоб дізнатися чесну вартість вашої машини просто зателефонуйте цілодобовому консультанту. Є й інший спосіб - це оцінка автомобіля онлайн. Заповніть форму даних про технічний стан і рік випуску, а також завантажте кілька фотографій. Оператор передзвонить протягом найближчого часу, зазвичай через 10 хвилин. Після того як повідомлять ціну, можна зробити замовлення на виклик автоексперта. Документи починають готувати миттєво після оформлення заявки.

Для викупу  авто в будь-якому стані  досить одного вашого бажання. Якщо автотранспорт знаходиться в аварійному стані, після ДТП або стоїть неробочий на штрафплощаде, виконуємо самовивезення. По місту і за межами у нас курсує безкоштовний евакуатор, який забере вашу техніку і доставить до нашого офісу.

 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию