г. Киев, ул. Кисловодск, д. 36
  Режим работы:
з 9.00 - 21.00 без выходных


обратный звонок
РАБОТАЕМ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
работаем
БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Просмотров: 511 Коментарів: 0
| Рейтинг: 5.0/5

Викуп проблемних машин

Викуп проблемних авто-Терміновий автовикуп будь-яких авто, дорого

Автовикуп проблемних авто

Ви вважаєте, що вже неможливо продати свій автомобіль в тому стані, в якому він знаходиться? Ми пропонуємо вам спробувати інший варіант! Викуп проблемних автомобілів - це реальна можливість продати автомобіль в найкоротші терміни і за вигідною ціною!

Звернувшись за допомогою до професіоналів, ви зможете уникнути витрат і обтяжливих процедур. При замовленні послуги «Викуп проблемних автомобілів» вам не потрібно витрачати додаткові гроші на підготовку автомобіля до продажу. Наша компанія купить ваш автомобіль в будь-якому стані.

Викуп проблемного автомобіля - це, перш за все, комфорт, здатність економити нерви, час і енергію. Як показує практика, навіть новий автомобіль не завжди можна продати дорого на ринку: щоб домогтися зниження ціни, покупці будуть спеціально шукати недоліки в своєму автомобілі, задавати хитрі питання і т. Д.С проблемними машинами все ще складніше. Оскільки ці машини зазвичай купуються для розбирання, великої кількості не повинно бути. До недоліків слід також віднести часті дзвінки, зустрічі з потенційними покупцями, додаткові витрати.

Kupim-Avto , викуповуючи проблемні автомобілі, індивідуально підходить до кожного клієнта. Ми заощадимо ваші нерви, час і сили і допоможемо укласти угоду, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Вигідний викуп проблемних машин

При покупці автомобіля ви не можете бути на 100% впевнені, що інформація від продавця була повністю правдивою. Це абсолютно несподівано для вас, пізніше може виявитися, що проблема в машині. Під неспокійними автомобілями ми маємо на увазі подвійні, неправильні числа, автокредити, які були зняті з обліку, як правило, без реєстрації або фальшивих документів. Виникає питання, що робити, якщо ви виявите, що купили проблемну машину. Пам'ятайте, що будь-яка ситуація може бути вирішена. Щоб зробити це швидко і вигідно, скористайтеся нашой послугою.

Наша компанія пропонує прозорі та вигідні умови продажу викупу авто. Це можуть бути такі випадки:


✅   викуп проблемних автомобілів, документи яких були загублені або вкрадені
✅   викуп проблемних автомобілів в ситуації, коли відновити дані неможливо
✅   викуп проблемних автомобілів підписаний
✅   вабрать автомобілі, що пройшли процес утилізації
✅   погашеніе проблемного автомобіля, який не пройшов тест з тієї чи іншої причини
✅   викуп кредитних авто

Все дуже просто. Ви повинні заповнити та надіслати нам заявку на проблемний автомобіль на нашому веб-сайті або зв'язатися з нами зручним для вас способом (наприклад, через контактний телефон). Викуп цих проблемних автомобілів є одним з основних профілів нашої компанії.

 

Добавить отзыв

avatar
ОЦИНИТИ АВТО ОНЛАЙН


Часто задаваемые вопросы

Автовыкуп - это способ продать свое авто в любом состоянии, после ДТП, битое, аварийное или кредитное авто в течение одного дня.

Реализация авто нереальна, если техпаспорт не выдавался или его восстановления по закону невозможно. Но даже при таком раскладе из положения можно найти выход: Продать машину на запчасти. Отдать в специализированную скупку. Сдать на металлолом.

Можно конечно. Мы всегда предварительно оцениваем автомобиль по телефону, это не происходит только в редких случаях, например когда машина после сильного ДТП, тогда нужно дефектовка на месте осмотра.

При себе нужно иметь паспорт (для оформления договора купли-продажи и подтверждение собственности на автомобиль), паспорт транспортного средства (ПТС, главный документ), идентификационный код - Украина, генеральная доверенность заверена в нотариальной конторе (только в случае, если машина оформлена на инородное человек).


Выкупаем авто следующих марок:

Четыре причины обратиться к нас
Индивидуальный подход к клиенту
Прием заявок на оценку автомобиля 24 часа в сутки, 7 дней в неделю Выезд специалиста, осмотр и оценка автомобиля - БЕСПЛАТНО
Развитую сеть офисов
2 офиса по выкупу авто в Киеве: Представительства в городах Белая Церковь, Фастов, Васильков.
Юридическая безопасность
Все операции по выкупу автомобилей заключаются в соответствии с законодательством Украины. Осуществление передачи денежных средств происходит в отделении банка
удобство
С момента обращения в компанию к оформлению сделки 58 мин (рабочее время) Если автомобиль не на ходу, услуги эвакуации бесплатно

Что нужно сделать,чтобы продать нам автомобиль?

Наша компания осуществляет выкуп автомобилей в любом состоянии в Киеве и регионах. Владельцы битых и целых автомобилей отечественного и импортного производства получили реальную возможность продать автомобиль в любом состоянии, от практически нового, к разбитому - к статусу "на запчасти", за достойные деньги.
  получить консультацию